2016-04-07

Lipdukų gamyba

Lipdukų gamyba. Klientams siūlome :

bet kokios formos lipdukus nuo stačiakampio, iki  sudėtingos gelės ar žodžių ant kambario sienos.

Lipdukų gamyba – tai mūsų “arkliukas”. Mes siūlome popierinius, holografinius, plastikinius lipdukus (PVC, viniliniai lipdukai), magnetinius (nuimami, limpantys prie metalinių paviršių), elektrostatinius lipdukus (limpančius prie elektros prietaisų be klijų), lipdukus su apsauginiu laminatu (atsparūs braižymui).

Gaminame kontrolinius lipdukus, perforuotus lipdukus maisto pramonei, dvisluoksnius lipdukus, klijuojamus iš vidinės stiklo pusės, bet kokius lipdukus vitrinų dekorui (skaidrūs, balti, pjaustytų raidžių lipdukai), lipdukus automobiliams, lipdukus motociklams (gatvės, enduro, su priekabomis) maketuojame, paruošiame maketus spaudai, koreaguojame kliento maketus,  ruošiame pjovimo linijas

Neapsiribojame lipdukų gamyba: klientus konsultuojame klijavimo klausimais, po lipdukų gamybos vykdome klijavimo darbus , padedame ir patariame.

Spaustuvės gaminami lipdukai yra skirti lauko ir vidaus sąlygoms, atsparūs saulės ir vandens poveikiui, jeigu jie yra padengti UV laminatu ir braižymui. Galimi medžiagos variantai: skaidrūs, blizgūs, matiniai lipdukai.

Jūsų patogumui galite peržvelgti mūsų rekomendacijas kaip tinkamai paruošti maketą: spauskite čia.

Turite klausimų? Paskambinkite: +37067389506 arba rašykite uzsakymai@adpark.lt