2018-10-17

Privatumo politika

Bendra spaustuvės privatumo politikos informacija: UAB “Ad Park” spaustuvė (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine www.adpark.lt .  Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą https://www.adpark.lt spaustuvės svetainės turinį, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate. Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą. Taisyklėse vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas. Duomenys, tokie kaip Vardai, Pavardės, asmens kodai, adresai, telefonai ar kita Jūsų svarbi asmeninė  informacija šioje svetainėje “UAB Ad Park” spaustuvės NĖRA renkami.

Duomenų valdytojo rekvizitai: “UAB Ad Park” spaustuvė. Įmonės kodas 30257576,  Adresas: Verkių 46-301, Vilnius

Slapukai.  Mes renkame informaciją apie savo svetainės lankytoją Google Analytics slapukų pagalba: informaciją apie naršyklę, apie apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine, Jūsų IP adresą, geografinę vietą,  iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę. Šią informaciją “UAB Ad Park” spaustuvė saugo ir neteikia jokioms kitoms šalims išskyrus Google (Google Analytics) arba pareikalavus valstybės institucijoms, įstatymo nustatyta tvarka.
Mūsų svetainės tobulinimo tikslu naudojame tik standartinius Google Analytics anoniminius slapukus (COOKIES), skirtus svetainės tobulimui ir jos analizei, nes siekiame maksimaliai svetainę pritaikyti prie savo lankytojų poreikių.  Kas yra slapukai? Tai maži tekstiniai failai, kurį mūsų svetainė įrašo į Jūsų kompiuterio kietąjį diską arba mobilųjį prietaisą, kai apsilankote mūsų svetainėje. Kaip kontroliuoti slapukus? Slapukus galite kontroliuoti arba visai ištrinti savo nuožiura. Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai visai nebūtų priimami.

Mūsų privatumo politikos pasikeitimai. Mes galime kartais atnaujinti šią spaustuvės privatumo politiką. Kviečiame kartais peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate informuotas apie paskutinius atnaujinimus.